Lechia Gdańsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Reklama

Kipsta F700

Najnowsza galeria

Trening i spotkanie z Kamilem Stochem Gdańsk ul Traugutta 29 10-06-2015
Ładowanie...

Sponsorzy

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 46, wczoraj: 159
ogółem: 284 491

statystyki szczegółowe

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Aktualności

MERA SPA HOTEL T29 CUP

  • autor: tatakuby, 2015-06-12 07:39

Wielkimi krokami zbliżamy się do naszego turnieju.
 

W turnieju naszym wystąpią:
1. Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk- BIALI
2. Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk- ZIELONI
3. Akademia Piotra Reissa Poznań
4. Polonia Warszawa
5. Gedania Gdańsk
6. Zagłebie Lubin
7. Koenigsberg Kaliningrad (RUS)
8. Chojniczanka Chojnice
9. Pomezania Malbork
10. Pogoń Siedlce
11. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
12. Elana Toruń
13. Arka Gdynia
14. Warta Poznań
15. Unia Boryszew
16. Talent Białystok

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU 13.06.2015r. o godz. 9:00 na stadionie MOSiR przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców!!!!


ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU organizowanym przez FC Barcelona...

  • autor: tatakuby, 2015-06-01 10:40

1 MIEJSCE !!!!

 AP Lechii Gdańsk 2004  na turnieju organizowanym przez FC Barcelona Escola Varsovia  Białe Orły Cup 2015 


W fazie grupowej pokonała FC Barcelona Escola Varsovia 4:0 !!  ( nigdy wcześniej FCB nie poniosła takiej porażki ) Jagiellonię Białystok 6:1 i i uległa Panathinaikosowi  Ateny 4:2 . Wyszliśmy z 1 miejsca w grupie . W półfinale spotkaliśmy się z Dolkanem Ząbki który pokonaliśmy 3:0 .
 W finale znowu los nas połączył z Panathinaikos Ateny  , tym razem chłopaki wzięli srogi rewanż za porażkę w grupie i rozbili rywala    5:1  Wygrana stała się Faktem  Wybuch radości był ogromny !!

 

BRAWO CHŁOPAKI !!! BRAWO TRENERZY !!

 

Ps.

W czasie turnieju w Warszawie została skradziona flaga naszych chłopców

Brawo Warszawa :(


Międzynarodowy Turniej NAKI CUP 2015 09-05-2015

  • autor: tatakuby, 2015-05-12 09:20

W dniu 09-05-2015 rozegrany został finałowy turniej XVIII Międzynarodowego Turnieju NAKI CUP 2015 w którym tym razem uczestniczyły drużyny z rocznika 2004. Obsada była doborowa, gdyż na rozgrywki wstawiły się najlepsze drużyny z Polski północnej z gdańską Lechią i gdyńską Arką na czele. Województwo Warmińsko – Mazurskie reprezentował zespół Orląt Reszel, który zwyciężył wcześniejsze eliminacje oraz oczywiście drużyny gospodarzy NAKI I i NAKI II. Po emocjonujących i dramatycznych meczach niespodziewanie odnieśli triumf młodzi piłkarze z Reszla, którzy prezentowali nieskomplikowany ale za to bardzo skuteczny styl gry. Drugie bardzo wysokie miejsce zajęli chłopcy z NAKI I, którzy już po raz drugi z rzędu na NAKI CUP zdobyli medal ( w roku 2014 złoty medal). Wyniki , wynikami ale obserwatorzy meczy jednogłośnie stwierdzili, że najwyższe umiejętności piłkarskie pokazali piłkarze  Lechii Gdańsk.


ZWYCIĘZCY ! I miejsce w turnieju Unia Boryszew CUP ( foto...

  • autor: tatakuby, 2015-03-16 08:40

W  dniach 14-15 marca wzięliśmy udział  ( jako obrońca tytułu z zeszłego roku)w Turnieju  Unia Boryszew CUP.

Turniej rozgrywany był w nietypowej formule mecz i rewanż.

Jeden z meczy odbywał się na hali, a drugi na boisku otwartym.

W pierwszej fazie 16 zespołów zostało podzielonych na 4 grupy. Po rozegraniu rozgrywek grupowych odbyły się ćwierćfinały, drużyny z pierwszych miejsc zagraly z drugimi, trzecie z czwartymi.

Następie utworzone zostały ponownie 4 grupy walczące odpowiednio o miejsca 1-4, 5-8, 9-12, 13-16.

 

Nasz zespół spisał się świetnie NIE PRZEGRYWAJĄC żadnego meczu i aż w 11 z 14 meczy zagraliśmy na "0" z tyłu, w całym turnieju tracąc zaledwie 5 bramek.

W rozgrywkach na hali zanotowaliśmy zwycięstwa nad:

AP 11 Legionowo 1:0

KSZO Ostrowiec 3:2

oraz remisy:

Znicz Kłobuck 0:0

Widok Skierniewice 2:2

Śląsk Wrocław 0:0

ŁKS Łódź 0:0

Stal Rzeszów 0:0

 

Natomiast na boisku otwartym nie straciliśmy punktu wygrywając kolejno:

Znicz Kłobuck 2:0

AP11 Legionowo 4:0

Widok Skierniewice 3:1

Śląsk Wrocław 2:0

ŁKS Łódź 1:0

KSZO Ostrowiec 1:0

Stal Rzeszów 5:0

 

Indywidualne nagrody zgarnęli:

Wojciech Szulc- Najlepszy Bramkarz,

Dorian Ramczykowski- MVP Turnieju

Kacper Urbański

Kuba Wireński

 

Końcowa klasyfikacja:

1. LECHIA GDAŃSK
2. KSZO Ostrowiec

3. ŁKS Łódź

4. Stal Rzeszów

5. Śląsk Wrocław

6. Widok Skierniewice

7. Warta Poznań

8. Pogoń Siedlce

9. Polonia Warszawa

10. TOP 54 Biała Podlaska

11. Broń Radom

12. Unia Boryszew

13. Znicz Kłobuck

14. AP 11 Legionowo

15. Górnik Konin

16. Talent Białystok


GRATULACJE

  • autor: Kiero2004, 2015-03-11 12:18

10.03.2015 urodził się mały Nikoś- syn trenera Grzegorczyka.

Serdeczne GRATULACJE od całego rocznika 2004 dla dumnych rodziców Beaty i Grzegorza!!!!


WISŁA PŁOCK CUP

  • autor: tatakuby, 2015-03-09 07:33

Wczoraj wzięliśmy udział w turnieju WISŁA PŁOCK CUP.

Mecze rozgrywały się na sztucznej nawierzchni, pod balonem.

 

Zespoły podzielone na 2 grupy po 6 zespołów w każdej.

W I fazie rozgrywek pokonialiśmy:

Kosę Konstancin 4:1

RTS Widzew Łódź 5:0

Jagielonię Białystok 5:2

Unię Boryszew 2:1

i zremisowaliśmy z gospodarzami trunieju Wisła Płock 2:2.

Wyniki te pozwoliły nam pewnie awansować do półfinału. Niestety był to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu i pomimo dużej przewagi przez cały mecz, ulegliśmy Elanie Toruń 0:2

W meczu o 3 miejsce ponownie zmierzyliśmy się z naszymi grupowymi rywalami Jagielonią Białystok.

Nasi zawodnicy podnieśli się po półfinałowej porażce pewnie wygrywając 6:0

 

Dodatkowo kolejny raz zgarnęliśmy nagrodę indywidualną.

Najlepszym strzelcem turnieju został- Kacper Urbański

 

Końcowa klasyfikacja:

1. legia Warszawa

2. Elana Toruń

3. LECHIA GDAŃSK

4. Jagielonia Białystok

5. Diament Zduńska Wola

6. Wisła I Płock

7. Stomil Olsztyn

8. Unia Boryszew

9. Kosa Konstancin

10. Wisła II Płock

11. RTS widzew Łódź

12. AF Widzew Łódź


Gedania R-GOL CUP

  • autor: tatakuby, 2015-02-25 09:00

W dniu 22.02.2015r. wzięliśmy udział w turnieju Gedania R-GOL CUP                                  dla rocznika 2004.

 

Wystawiliśmy dwie drużyny: Białą i Zieloną.

Lechia Biała w grupie zdemolowała rywali odnosząc pewne zwycięstwa nad:

Gedanią 04                            5:1

Lubawską AP                        6:0

GTS Straszyn                        5:1

Mławianką Mława                   6:0

Gwiazdą II Bydgoszcz            6:0

Huraganem Morąg                   7:1

 

Natomiast Lechia Zielona grała ze zmiennym szczęściem:

Gwiazda I Bydgoszcz          1:0 

Gedania 05                         1:1

AP Athletic Gdańsk             2:0

Olimipia Grudziądz              1:2

AS Pomorze                      2:0

Arka Gdynia                       3:1

 

Obie drużyny awansowały z I miejsc w swoich grupach co oznaczało, że trafić na siebie mogą dopiero w WIELKIM FINALE.

W ćwierćfinałach:

Lechia Biała- Gwiazda II Bydgoszcz    4:1

Lechia Zielona- Gedania 04                 1:0

 

W półfinałach nasz drużyny trafiły na ostry opór ze strony przeciwników. Biali spotkali się ze swoimi grupowymi rywalami Mławianką Mława (w grupie 6:0) wygrywając skromie, aczkolwiek zasłużenie 1:0,

Natomiast Zieloni rozegrali najbardziej dramatyczny mecz turnieju. Ich przeciwnikami był Huragan Morąg. Grający mało techniczny futbol rywale prowadzili w 8 minucie spotkania już 3:0 (mecze rozgrywane były po 10 minut). Wtedy nasi zawodnicy pokazali Biało-Zielone serca, charakter i wolę walki doprowadzając do remisu 3:3 i pokonując przeciwników w rzutach karnych 2:1, co oznaczało, że w WIELKIM FINALE spotkają się Biało- Zielone Lechie!!!!

 

W ostatnim meczu niedzielnego turnieju Biali pokonali Zielonych.

 

Dodatkowo nasi dwaj zawodnicy zgarnęli nagrody indywidualne:

Królem Strzelców został Kacper Urbański, a Najlepszym Zawodnikiem- Kuba Wireński.

 

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Lechia  (Biała)

2. Lechia (Zielona)

3. Mławianka Mława

4. Huragan Morąg

5. Gwiazda I Bydgoszcz

6. AS Pomorze

7. Arka Gdynia

8. Gedania 04

9. Lubawska AP

10. AP Athletic Gdańsk

11. Olimpia Grudziądz

12. GTS Straszyn

13. Gwiazda II Bydgoszcz

14. Gedania 05


Odtwarzacz

Reklama

Kalendarium

01

08-2015

sobota

02

08-2015

niedziela

03

08-2015

pon.

04

08-2015

wtorek

05

08-2015

środa

06

08-2015

czwartek

07

08-2015

piątek